Hofzaallezingen 2018

Voor de negentiende keer komt binnenkort een reeks van vier lezingen in de Hofzaal van het Markiezenhof over de cultuurhistorie rond Bergen op Zoom.  Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar!
Markiezenhof. Steenbergsestraat 8, Bergen op Zoom
dinsdags van 20.00-22.00 uur. zaal open 19.30 uur

Dinsdag 6 maart 2018
Je bent jong en je wilt wat! Jongerenculturen in Moord-Brabant in de jaren ’60 Kitty de Leeuw

Dinsdag 13 maart 2018
200 jaar Antoniusmolen in Halsteren Wout Huijgens en Corneel Droogers

Dinsdag 20 maart 2018
Kerken in Brabant, verleden, heden en toekomst Wies van Leeuwen

Dinsdag 27 maart 2018
Lof der zwakheid. Anton van Duinkerken over het gelukkige leven Mariëlle Polman

De deelnamekosten bedragen € 27,50 voor 4 lezingen (incl. koffie/thee). In de voorverkoop zijn alleen kaarten voor de gehele reeks te verkrijgen. Deze zijn te koop aan de balie van het Markiezen hof vanaf 12 januari (di. t/m zo. van 11.00 tot 17.00 uur) en de andere organisaties.
Vanaf dinsdag 27 februari (indien er nog kaarten voorradig zijn) is het mogelijk om kaarten per lezing te kopen. Deze kosten € 10.- per stuk (op = op). U kunt niet vooraf reserveren. Voor vragen kunt u mailen naar lezingenreeks@bergenopzoom.nl.
De complete brochure vindt u hier 

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2017-I: Handel en scheepvaart in de Scheldedelta

    De eerste Hofzaallezing van 2017 op 7maart besteedde aandacht aan de economische
    ontwikkelingen in de delta van de Schelde. De inleider van de avond, prof.dr. Peter Henderikx biedt met deze lezing een aanvulling op het standaardwerk ‘De geschiedenis van Zeeland’ uit 2012 waarin de steden Reimerswaal en Bergen op Zoom ontbreken, hetgeen hij als een lacune beschouwt.

  • Mooij weer SIEB

    SIEB is er in geslaagd een mooi stukje industrieel erfgoed te behouden. Wat meer is: Verborgen kunst wordt hiermee zichtbaar gemaakt voor iedereen. Bezoekers van Kees de Mooij Fiets en Fitness kunnen het gerestaureerde kunstwerk uit het gesloopte GEB trafohuis in het voormalige Liga-gebouw bewonderen.

  • Hofzaallezingen 2013

    Deze lezingenreeks over de cultuurhistorie rond Bergen op Zoom wordt voor de twaalfde keer georganiseerd door: Het Markiezenhof, de Geschiedkundige Kring en Heemkundekring Halchterth.

  • Lezingen, lezingen, lezingen

    Van lezingen word je wijzer. Door het luisteren naar wat iemand over een onderwerp te vertellen heeft, steek je op een simpele wijze het een en ander op over onze streek wat je anders met meer moeite ontdekt. Ook zijn er lezingen die tijdens vakanties nuttig zijn, omdat je met andere ogen naar bouwkunst gaat kijken.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *