Hofzaallezingen 2024 uitverkocht

De interesse in de lezingencyclus is weer als vanouds groot. Na een wat minder goed bezochte cyclus afgelopen jaar kan de werkgroep melden dat de Hofzaallezingen dit jaar uitverkocht zijn.
Zij die geen lezingensetje meer konden bemachtigen, kunnen slechts hopen op alsnog terug gestuurde losse kaartjes per lezing. Of goede kennissen met kaarten belagen, natuurlijk..🫣🤭

Vergelijkbare berichten

  • Een iconische film

    Vier volle zalen moest men op cinema Kiek in de Pot vrijmaken, om alle belangstellenden voor de nieuwste film over de weervisserij op te vangen. En nog stonden er mensen aan de kassa om kaartjes aan te schaffen.

  • Hofzaallezing 2016-I: Op zoek naar de Romeinen

    Stad en inwoners van Bergen op Zoom mogen zich gelukkig prijzen met het archeologenteam Vermunt en Van der Kallen, dat middels zorgvuldig veldonderzoek de toch al rijke geschiedenis van de stad en ommelanden nog steeds weet aan te vullen.
    De hofzaallezing van drs. Marco Vermunt laat het licht schijnen over ontdekkingen van de laatste vijf jaren, die tezamen een verrijking van de historie van de streek opleveren.

  • Film over Vrederust nogmaals te zien

    Wegens doorslaand succes is er nogmaals een vertoning op 8 en 9 november in Cinema-actueel én nog eens op zondag 16 november om 14.00 uur