Hofzaallezingen 2024 uitverkocht

De interesse in de lezingencyclus is weer als vanouds groot. Na een wat minder goed bezochte cyclus afgelopen jaar kan de werkgroep melden dat de Hofzaallezingen dit jaar uitverkocht zijn.
Zij die geen lezingensetje meer konden bemachtigen, kunnen slechts hopen op alsnog terug gestuurde losse kaartjes per lezing. Of goede kennissen met kaarten belagen, natuurlijk..🫣🤭

Vergelijkbare berichten

  • Collegetour in Noord Brabant

    Op zaterdag 10 oktober organiseert de Historische Vereniging Brabant een collegetour naar het oostelijke deel van de provincie.

  • Update website

    De website is ‘verbouwd’. Alles wat u voorheen zag, is er nog steeds. Soms is een onderdeel verplaatst. Lees hier meer.

  • Anton van Duinkerkenwandeling

    Ofschoon Koningsdag niet doorgaat (te grote bevolkingsconcentraties) is bedacht om op die datum een thematische stadswandeling rondom Anton van Duinkerken te houden. Onder voorbehoud, natuurlijk.

  • Pompejus definitief ‘gelanceerd’

    Op 11 november 2016 werden in een bijeenkomst van alle betrokken partijen de officiële handtekeningen gezet om de bouw van de toren Pompejus te beginnen. De samenwerking werd openbaar gemaakt door de onthulling van het projectbord dat vanaf de A4 goed is te zien, en langs de Schansbaan staat.