Film over Vrederust nogmaals te zien

De prachtige documentaire over de geschiedenis van Vrederust, en hoe deze levend wordt gehouden door enkele oud-medewerkers van deze instelling.
Na de eerste voorstellingen op 26 oktober waren de zalen alle uitverkocht. Daarom werd een herhaling gehouden op 2 november. En opnieuw doorslaand succes.
De trailer kunt u hier bekijken: C-Cinema
Om iedereen een kans te geven deze film te zien is er nogmaals een vertoning op:

zaterdag 8 november 16.00 uur
zondag 9 november 16.00 uur
Deze vertoning vindt op dezelfde tijden in zowel Bergen op Zoom als Roosendaal plaats

En nogmaals komt er nu een allerlaatste gelegenheid op zondag 16 november om 14.00 uur in de bioscoop in Bergen op Zoom.
Wie ook deze gelegenheid mist, kan de programmering van omroep Zeeland in de gaten houden. Die zendt de film in december uit.

Meer informatie en kaartverkoop zie C-Cinema

Vergelijkbare berichten

  • Hofzaallezing 2016-III: De weervissers van Bergen op Zoom

    Een prachtige Bergse bedrijfstak die overigens door nog maar één familie wordt beoefend, en mede dank zij de Stichting Behoud Weervisserij kan voortbestaan, komt aan de orde in deze derde lezing. Het boek dat over dit onderwerp verscheen bevat vanzelfsprekend veel meer informatie dan in het tijdsbestek van deze lezing kon worden besproken.

  • Een bijzondere stadsexcursie voor een bijzondere groep

    De deelnemers van het eerste cursusjaar van de School voor Geschiedenis hebben het cursusjaar afgesloten met een bijzondere excursie door het centrum van Bergen op Zoom waardoor ze de stad voortaan met andere ogen zullen bekijken.

  • Open Joodse Huizen / huizen van verzet

    Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
    OP 3 mei is er een online talkshow

  • Een iconische film

    Vier volle zalen moest men op cinema Kiek in de Pot vrijmaken, om alle belangstellenden voor de nieuwste film over de weervisserij op te vangen. En nog stonden er mensen aan de kassa om kaartjes aan te schaffen.

  • Monumentenweekend 2016 groots geopend

    Op vrijdagavond opende Arjan van der Weegen het dertigste Bergse Monumentenweekend, waarbij de het kijk- en luisterkunstwerk ‘Die andere wereld’ van Ward Warmoeskerken een indrukwekkende invulling toonde van het thema Iconen en
    De eerste uitreiking van de Bergse Erfgoedprijs die bij deze gelegenheid plaatsvond wordt in een ander artikel beschreven.