Interview Yolande Kortlever

Omslag Geschiedenis NL12.inddYolande Kortlever is op ZuidWestTV in het programma Cocktail geïnterviewd over haar boek Geschiedenis van Nederland, haar nieuwe project na de het ledengeschenk van 2013; Bergen op Zoom, Een stadsgeschiedenis in vogelvlucht. Overigens zal dit niet als geschenk aan de leden aangeboden worden, het boek is onder andere verkrijgbaar bij Boekhandel Quist. Voor de liefhebbers is het terug te kijken op ZuidWestTV, Yolande is te gast in het laatste segment van het programma.

Vergelijkbare berichten

  • Presentatie boek Willem van Ham

    De gezamenlijke presentatie van de twee boeken “Willem van Ham” en “Jan IV” werd een, mede dank zij de muzikale omlijsting, een waardige bijeenkomst als eerbewijs aan Willem van Ham, erelid van de Geschiedkundige Kring. Dat hij deze titel niet zomaar kreeg, blijkt uit het gepresenteerde gedenkboek. Ook aan het andere boek, Jan IV heeft Willem van Ham nog bijgedragen.

  • Presentatie boek over familie Rogier (ledengeschenk 2016)

    Hoe kan een boek over de familie Rogier beter worden gepresenteerd dan met muziek uit een orgel, gebouwd door een lid vandeze familie? De aanbieding van het nieuwste ledengeschenk vond dan ook plaats in de Gertrudiskerk. Yolande Kortlever mocht het eerste exemplaar onder loftuitingen aan haar gericht in ontvangst nemen.

  • ZuidWestTV reportage “Slag om de Schelde”

    Het drieluik “Slag om de Schelde”, over de bevrijding van onze regio door de Canadezen, nu precies 70 jaar geleden. Een eerbetoon aan de Canadese bevrijders en hen die hier direct en indirect aan bijgedragen hebben. Als u de uitzendingen gemist hebt kunt u de links naar de betreffende afleveringen inzien.

  • Lezing: Geschiedenis van Nederland

    In een Hofzaallezing kunt u kennis maken met het boek ‘Geschiedenis van Nederland’ geschreven door drie drie geschiedkundigen met een vlotte pen. De inleider, Yolande Kortlever, is één van hen.

  • Kijktip Zuidwest TV

    Ineke van Broekhoven werd geïnterviewd over haar bijdrage aan het WO I boek. Te zien op Zuidwest TV