Kunst te koop

De bronzen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Van beeldhouwer Niko de Wit ontvingen we volgende mailing:
Een mens verzamelt heel wat in zijn of haar leven en dat geldt dus ook voor mij.
Daarom ben ik gaan kijken welke van mijn beelden een betere plek verdienen.
Dat is dan ook de reden dat ik enkele beelden te koop wil aanbieden.
De voorstudies die ik voor het portret van voormalig stadsarchivaris Korneel Slootmans heb gemaakt, behoren tot die categorie.
Eén studie betreft een klein bronzen portretje van Korneel.
De gegevens zijn: 1988, brons, 14,5 x 9,3 x 12,6 cm (excl. stenen sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 850,- excl. 9% btw

Het andere beeld betreft een gipsen voorstudie voor het bronzen portret dat nu in het West-Brabants Archief staat.
De studie is uit 1995, de maten zijn: 33,7 x 21 x 27,5 cm (excl. houten sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 1.250,- excl. 9% btw

Gipsen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Voor meer portretten en beelden verwijs ik u graag naar mijn website: www.nikodewit.nl (U vindt daar bijvoorbeeld ook een bronzen beeld van Jan van Giels en Fons Gieles)
Wie hier een kans in ziet om een uniek Bergs kunstwerk te bemachtigen, kan contact opnemen met de secretaris van de Kring. U krijgt dan nadere contactgegevens. Deze vindt u overigens ook op zijn website.
Enne, als u tot aanschaf overgaat, laat dan svp even weten dast het stuk in het Bergse blijft! Dank daarvoor.
Voor een hernieuwde kennismaking met Korneel Slootmans, klikt u op deze link.

Klik op de knop voor weergave

Vergelijkbare berichten

  • Een archeologische ontdekking

    Sichting in de Scherminckel doet meer dan scherven oprapen. Dat blijkt hier maar weer eens

  • Kanonnen op de Waterschans teruggeplaatst

    Wanneer de laatste kanonnen van de Waterschans verdwenen zijn, is niet precies bekend. Wel dat dit minstens 150 jaar geleden is, toen Bergen op Zoom zijn vestingfunctie verloor. Nu zijn er twee weer terug. Niet als bewapening van een versterking, maar als sierstuk op het gerestaureerde monument.

  • Fotoreportage Oesterlab

    In Waterschans 2023 | 2 aandacht voor het vm. Oesterlab aan de Wittoucksingel door onze redacteur Henk Boot. Aanvullend op het artikel een fotorapportage van het exterieur en interieur.

  • 15e Geschiedenisquiz met duel beslist

    Voor het eerst in de geschiedenis eindigden twee teams op de eerste plaats. Een duel tussen de twee rivalen moest de beslissing brengen. Ze mochten niet zelf de wapens kiezen….

  • 1814: Gedenkstenen teruggeplaatst

    De gedenkstenen voor de op 8 maart 1814 omgekomen Engelse officiers zijn op 1 maart teruggeplaatst, en worden op 8 maart 2016 onthuld in bijzijn van nazaten van een van de omgekomen officiers.