Kunst te koop

De bronzen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Van beeldhouwer Niko de Wit ontvingen we volgende mailing:
Een mens verzamelt heel wat in zijn of haar leven en dat geldt dus ook voor mij.
Daarom ben ik gaan kijken welke van mijn beelden een betere plek verdienen.
Dat is dan ook de reden dat ik enkele beelden te koop wil aanbieden.
De voorstudies die ik voor het portret van voormalig stadsarchivaris Korneel Slootmans heb gemaakt, behoren tot die categorie.
Eén studie betreft een klein bronzen portretje van Korneel.
De gegevens zijn: 1988, brons, 14,5 x 9,3 x 12,6 cm (excl. stenen sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 850,- excl. 9% btw

Het andere beeld betreft een gipsen voorstudie voor het bronzen portret dat nu in het West-Brabants Archief staat.
De studie is uit 1995, de maten zijn: 33,7 x 21 x 27,5 cm (excl. houten sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 1.250,- excl. 9% btw

Gipsen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Voor meer portretten en beelden verwijs ik u graag naar mijn website: www.nikodewit.nl (U vindt daar bijvoorbeeld ook een bronzen beeld van Jan van Giels en Fons Gieles)
Wie hier een kans in ziet om een uniek Bergs kunstwerk te bemachtigen, kan contact opnemen met de secretaris van de Kring. U krijgt dan nadere contactgegevens. Deze vindt u overigens ook op zijn website.
Enne, als u tot aanschaf overgaat, laat dan svp even weten dast het stuk in het Bergse blijft! Dank daarvoor.
Voor een hernieuwde kennismaking met Korneel Slootmans, klikt u op deze link.

Klik op de knop voor weergave

Vergelijkbare berichten

  • Plekken van plezier

    Na de Open Monumentendagen wordt hetzelfde thema gebruikt als kader voor de nieuwe serie Henri mastboomlezingen. De eerste is al op 22 oktober, dus klik snel door.

  • Nog een podcast

    Een Engels gesproken podcast over de bloedige strijd midden in de stad Bergen op Zoom op 8 maart 1814

  • Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden

    Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.

  • Gedenkstenen 1814 plechtig onthuld

    In het bijzijn van het volledige College van Bergen op Zoom en de gidsen van SBM onthulden nazaten van een Engelse en een Nederlandse officier de replica’s van bij de kerkbrand van 10 april 172 verloren gegane gedenkstenen. Zij werden daarin bijgestaan door resp. de plv ambassadeur van Engeland en de burgemeester.

  • Nieuw: Historische kaarten uit 1747

    Het Markiezenhof heeft een vijftal Franse kaarten uit 1747 kunnen verwerven, die mogelijk gebruikt zijn bij de belegering van de stad. De historische gebeurtenissen zijn uit deze serie af te lezen, maar ook de strategische opstelling van alle legeronderdelen. Het zijn fraaie op linnen geplakte kaarten. De kaarten worden wel zodanig kwetsbaar geacht dat ze slechts korte tijd tentoongesteld zullen worden. Het is dus zaak om nu een bezoek aan het Markiezenhof te plannen.