Kunst te koop

De bronzen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Van beeldhouwer Niko de Wit ontvingen we volgende mailing:
Een mens verzamelt heel wat in zijn of haar leven en dat geldt dus ook voor mij.
Daarom ben ik gaan kijken welke van mijn beelden een betere plek verdienen.
Dat is dan ook de reden dat ik enkele beelden te koop wil aanbieden.
De voorstudies die ik voor het portret van voormalig stadsarchivaris Korneel Slootmans heb gemaakt, behoren tot die categorie.
Eén studie betreft een klein bronzen portretje van Korneel.
De gegevens zijn: 1988, brons, 14,5 x 9,3 x 12,6 cm (excl. stenen sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 850,- excl. 9% btw

Het andere beeld betreft een gipsen voorstudie voor het bronzen portret dat nu in het West-Brabants Archief staat.
De studie is uit 1995, de maten zijn: 33,7 x 21 x 27,5 cm (excl. houten sokkel).
Mijn vraagprijs hiervoor is € 1.250,- excl. 9% btw

Gipsen voorstudie voor de buste van Korneel Slootmans

Voor meer portretten en beelden verwijs ik u graag naar mijn website: www.nikodewit.nl (U vindt daar bijvoorbeeld ook een bronzen beeld van Jan van Giels en Fons Gieles)
Wie hier een kans in ziet om een uniek Bergs kunstwerk te bemachtigen, kan contact opnemen met de secretaris van de Kring. U krijgt dan nadere contactgegevens. Deze vindt u overigens ook op zijn website.
Enne, als u tot aanschaf overgaat, laat dan svp even weten dast het stuk in het Bergse blijft! Dank daarvoor.
Voor een hernieuwde kennismaking met Korneel Slootmans, klikt u op deze link.

Klik op de knop voor weergave

Vergelijkbare berichten

  • Een bijzondere stadsexcursie voor een bijzondere groep

    De deelnemers van het eerste cursusjaar van de School voor Geschiedenis hebben het cursusjaar afgesloten met een bijzondere excursie door het centrum van Bergen op Zoom waardoor ze de stad voortaan met andere ogen zullen bekijken.

  • Welkom in de Paardenhoek

    De mini excursie naar ‘de blokstallen’ is enerzijds een duidelijke verwijzing naar het militaire verleden van dit gebied, en anderzijds een blik op de wijze waarop wordt thans omgegaan met dit erfgoed. Herbestemming heeft de blokstallen (en andere delen van kazernegebouwen) een nieuwe toekomst gegeven.

  • Jaarexcursie 2024: Xanten

    Voor geschiedenisadepten is de jaarexcursie zeer interessant: in Xanten zijn de resten van de complete Romeinse stad opgegraven.