Het ‘huiswerk’ voor les 1 van oud schrift vind u hieronder. Lees de inleiding en de bijbehorende tekst.
Vergelijkbare berichten
Geopark Schelde Delta is een feit
Op 27 maart is de (verwachte) beslissing gevallen: De Schelde delta is aangewezen als Unesco Geopark
Waterschans wordt hersteld
Het is nu zeker: het fort dat de toegang tot de haven beschermde, en daarmee in sterke mate bijdroeg aan de onschendbaarheid van de Bergse vesting, wordt hersteld in zijn oorspronkelijke vorm.
Overlijden Jan van Mosselveld
De redactie ontving het bericht dat oud-archivaris Jan van Mosselveld onlangs op de leeftijd van 93 jaar overleed.
Menno’s reis was in Bergen op Zoom
De 2023 editie van het project van de Zuiderwaterlinie werd in Bergen op Zoom feestelijk afgesloten.
Op erfgoed bezuinigen? een monumentale vergissing!
Graag vragen wij uw aandacht voor de petitie van Bond Heemschut om de bezuiniging op het onderhoud van monumenten te schrappen.
Een weggestopt stukje regiogeschiedenis
Al zou je een boekje als hiernaast niet zomaar oppakken, toch kun je er een waarachtig stukje regiogeschiedenis mee opdoen.
