Het ‘huiswerk’ voor les 1 van oud schrift vind u hieronder. Lees de inleiding en de bijbehorende tekst.
Vergelijkbare berichten
Lezing Reimerswaal
Een lezing in het Zeeuws Museum over verdronken land van Reimerswaal.
Een archeologische ontdekking
Sichting in de Scherminckel doet meer dan scherven oprapen. Dat blijkt hier maar weer eens
Nic Grosfeld over de Somme op ZuidWestTV
In ene kort interview verteld Drs Nic Grosfeld over de Slag bij de Somme van 1916 en de excursie van 30 september
Vooraankondiging Geschiedenisquiz 2017
U kunt ‘m alvast in uw agenda noteren, vrijdagavond 12 mei 2017 zal de 13e editie van de Geschiedenisquiz plaats hebben.
Wad ’n otskaai
Dialectwoorden zijn voor de ‘autochtonen’ onmiddellijk herkenbaar…., of niet! De verbazing van een groep cursisten op de School voor geschiedenis over bovenstaande uitdrukking leidde tot een kleine speurtocht met een wat verrassend resultaat.
Mooij weer SIEB
SIEB is er in geslaagd een mooi stukje industrieel erfgoed te behouden. Wat meer is: Verborgen kunst wordt hiermee zichtbaar gemaakt voor iedereen. Bezoekers van Kees de Mooij Fiets en Fitness kunnen het gerestaureerde kunstwerk uit het gesloopte GEB trafohuis in het voormalige Liga-gebouw bewonderen.
