Leesmateriaal voorafgaan aan les 1

Vergelijkbare berichten

  • Een bijzondere Waterschans

    Een boek met verhalen van streekgenoten die de dagen van oktober 1944 aan den lijve hebben ondervonden. Het wordt als derde editie van het tijdschrift van dit jaar aan de leden aangeboden.

  • Digitalisering Waterschans

    Zoals wellicht bekend komt de Waterschans met enige vertraging digitaal beschikbaar op de website van het West-Brabants Archief. Jaargangen 2018 en 2019 van de Waterschans zijn recent toegevoegd en digitaal te raadplegen op de website van het Het West-Brabants Archief.

  • 100 jaar luchtvaart in Nederland

    Ofschoon de viering op initiatief van KLM, GKN Fokker en NLR uitgaat van 1919 als begin van de luchtvaart in Nederland, was het echte begin 10 jaar eerder in West Brabant. Het in april 2019 geopende luchtvaartmuseum ‘Wings over Woensdrecht’ brengt de historie van de luchtvaart en de Westbrabantse bijdrage hieraan nauwkeurig in beeld. Een boek over een Bergs vliegtuig maakt hier deel van uit. Maar er is veel meer.