Het ‘huiswerk’ voor les 1 van oud schrift vind u hieronder. Lees de inleiding en de bijbehorende tekst.
Vergelijkbare berichten
Is fort de Roovere het mooiste fort?
Uw stem maakt het verschil!
Kent u Anna Bakx?
Waar genealogisch onderzoek u kan brengen leest u in bijgaand artikel van Jeroen van Oevelen. Leuk om verbindingen met bekende Bergenaren uit een ver verleden te leggen.
Succesvolle primeur: Eerste Nieuwe Ledendag smaakt naar meer
Nieuwe leden kregen een inkijkje in wat de Kring allemaal doet. En uiteraard werden zij warm gemaakt voor deelname in een werkgroep
Ans maakte een droom waar
„Als je me bij de oprichting van de Vrienden van de Westbrabantse Waterlinie had verteld welke mooie plannen gerealiseerd zouden worden, zou ik gezegd hebben ‘Tsja, ik droom ook weleens” aldus Ans van den Berg, voorzitter van de ‘Vrienden’ en oud-burgemeester van Bergen op Zoom.
1944 Tholen geïnundeerd
Een artikel over de Duitse inundatie in 1944 en de gevolgen voor inwoners en het eiland, in digitale printbare vorm
Een bijzondere Waterschans
Een boek met verhalen van streekgenoten die de dagen van oktober 1944 aan den lijve hebben ondervonden. Het wordt als derde editie van het tijdschrift van dit jaar aan de leden aangeboden.
