Het ‘huiswerk’ voor les 1 van oud schrift vind u hieronder. Lees de inleiding en de bijbehorende tekst.
Vergelijkbare berichten
Nieuwsbrief BoZilver #5: juli 2015
Een extra bulletin van het project Bergen op Zilver. De aankoop van een in Bergen op Zoom of Breda vervaardigde uiterst zeldzame schuttersketting door het Rijksmuseum!
Een weggestopt stukje regiogeschiedenis
Al zou je een boekje als hiernaast niet zomaar oppakken, toch kun je er een waarachtig stukje regiogeschiedenis mee opdoen.
Ballade van Jan van Glymes
In het boek Jan IV van Bergen (pag 62-63) attendeert Joey Spijkers op deze ballade door Anton van Duinkerken en op het feit dat deze “een der schoonste balladen van den laatste halve eeuw” wordt genoemd. In het boek zijn (vanwege de zeggingskracht) alleen de eerste en laatste strofe weergegeven. Voor wie meer wil, is de ballade hier integraal weergegeven.
8 augustus afhalen ledengeschenk
Wie de jongste nieuwsbrief heeft gemist neemt hier ook kennis van de extra afhaaldag
Herdenking watersnoodramp 1953
Kranten attenderen op de komende herdenking van de Watersnoodramp; ook lokaal is hier veel aandacht voor, met focus op de gebeurtenissen in Halsteren en Lepelstraat
De Berregse Kamer kandidaat voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015
De Berregse Kamer is genomineerd voor de Dialectprijs Noord-Brabant 2015!