Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
Pop en Kunsten in de monumenten
Op 14 en 15 september is het weer feest in de stad. Kunsten in de monumenten en Popmonument biedt dermate veel dat je wel tien weekends nodig hebt om alles te bezoeken. Helemaal nu er nog een derde belevingslaag aan is toegevoegd. Er is zelfs sprake van virtuele monumenten. Lees meer in dit artikel
Collegetour in Noord Brabant
Op zaterdag 10 oktober organiseert de Historische Vereniging Brabant een collegetour naar het oostelijke deel van de provincie.
De Kode van de KrIng
De werkgroep Jeugd laat de ‘Oude Kist’ niet alleen….
verrassingen in de 19e geschiedenisquiz
16 teams van 6 personen werden uitgedaagd om hun kennis van het Bergse te meten.
Kijktip: Ansjovissoep en méér
In het VPRO programma ‘Koken met Van Boven’ wordt soep gemaakt met ansjovis, en wordt aandacht besteed aan de (unieke) Bergse weervisserij.
Kunst te koop
De maker van de buste van Korneel Slootmans biedt enkele voorstudies te koop aan. Deze laten Bergenaren toch niet in vreemde handen overgaan?
