Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
Bergse schepen en schippers
Beeldend kunstenaar Kees Touw heeft een hele website gewijd aan Bergse schippers(families) en de schepen die zij exploiteerden
Kasteel van Wouw genomineerd
U kunt uw stem uitbrengen als steun voor dit geweldige restauratieproject in het regionale erfgoed
Hofzaallezingen 2023
Na een coronastop van twee jaar pakt de Geschiedkundige Kring de draad van de Hofzaallezingen weer op. Het accent van de drie lezingen ligt op het thema ‘Vuur’. Daarmee haakt de Kring in op de reizende expositie ‘Hete Vuren’ met schatten uit het Rijksmuseum, die vanaf 22 april in museum Het Markiezenhof te zien is.
Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet
Zondag 8 mei 2022 vindt weer het programma Open Joodse Huizen plaats. Na twee jaar stilstand vanwege coronabeperkingen kan de bezoeker thans weer kennis nemen van hetgeen Joodse stadgenoten tijdens WO II meemaakten en moesten ondergaan. Ook verzetsactiviteiten gerelateerd aan Joodse mensen komen aan bod.
Open Joodse Huizen / huizen van verzet
Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
OP 3 mei is er een online talkshow
Brabantse Heemdagen
Op 22 en 23 augustus 2019 zijn de geschiedkundige Kring en Halchterth gastheren voor de jaarlijkse Brabantse Heemdagen. Inschrijvers kunnen (bij goed weer) twee interessante dagen op de Brabantse Wal tegemoet zien.
