Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
Kunstwerk gieterij Holland in ere hersteld
Het sierraam van het kantoorgebouw van De Holland is vlak bij de oorspronkelijke plek in een nog bestaand gebouw van dit bedrijf teruggeplaatst.
LAAT DE HOLLAND MAAR BORRELEN – editie 2
Op zondag 10 mei vindt in Cultureel Proeflokaal De Holland aan de Havendijk 14 in Bergen op Zoom de tweede editie plaats van “Laat De Holland maar borrelen!” Gratis entree, ontmoet oude kennissen en haal herinneringen op!
Een historische wandeling langs Halsteren
Heemkundekring Halchterth brengt de historische omgeving van het dorp onder de aandacht. In de polder onderaan de Brabantse Wal is veel te ontdekken, terwijl het zicht op het dorp bovenop de Wal fenomenaal is. Grijp uw kans!
Reimerswaal: een rijksmonument onder water
Reimerswaal is officieel erkend als rijksmonument. Dat heeft gevolgen voor velen.
Filmpremière: Cor & Henk, weervissers van de Oosterschelde
Een nieuwe film over de laatste weervissers in de Oosterschelde
Vacature bestuur
Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.
