Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
Geschiedenisquiz 2024
Weet u ‘alles’ al, of kan het quizteam u nog voor nieuwe vraagtekens oplepelen? Laat u uitdagen, en steek met uw team weer veel nieuws op over de oudste en jongste geschiedenis van Stad en Land van Bergen op Zoom
Een bijzondere Waterschans
Een boek met verhalen van streekgenoten die de dagen van oktober 1944 aan den lijve hebben ondervonden. Het wordt als derde editie van het tijdschrift van dit jaar aan de leden aangeboden.
Kopie ontmoet kopie
Sedert vrijdag 11 maart 2022 ‘ziet’ Menno van Coehoorn zijn complete meesterwerk, de vesting Bergen op Zoom. Dit heeft de vestingbouwkundige tijdens leven niet mogen beleven. Thans hangt zijn portret bij de maquette van de vesting en waterlinie.
Twee interessante lezingen
In de Maand voor Geschiedenis worden diverse lezingen aangeboden die u zeker niet wilt missen
Een bleekneusje duikt op
Na 80 jaar komt er nóg een herinnering van een toenmalig bleekneusje tevoorschijn
Eerste Bergse Erfgoedprijs toegekend
Bij de opening van het monumentenweekend 2016 (Kunsten in de Monumenten) werd voor het eerst de Bergse erfgoedprijs uitgereikt. Vier genomineerde projecten werden aan het publiek voorgesteld.
