Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
Gevechtsverslagen Meidagen 1940 online
De meidagen in 1940 kunnen nu gedetailleerd worden onderzocht. Strijdverslagen van (nederlandse) militairen staan vanaf vandaag online.
1747 | schilderij Jan Steen
Een interessante (terug) kijktip, vanavond op NPO 2. Een schilderij met Bergse roots
Een weggestopt stukje regiogeschiedenis
Al zou je een boekje als hiernaast niet zomaar oppakken, toch kun je er een waarachtig stukje regiogeschiedenis mee opdoen.
Open Joodse Huizen / huizen van verzet
Jaarlijks worden op (bijna) de plek waar ze woonden, de verhalen van Joodse stadgenoten verteld, én waar schuilplaatsen werden geboden tijdens de tweede wereldoorlog.
OP 3 mei is er een online talkshow
Bedstro
Vanweg een geplande verhuizing moet familie van den Bosch node afscheid nemen van hun vele (Bergse geschiedenis-)boeken en schilderijen. Misschien is er iets van uw gading bij.
LAAT DE HOLLAND MAAR BORRELEN – editie 2
Op zondag 10 mei vindt in Cultureel Proeflokaal De Holland aan de Havendijk 14 in Bergen op Zoom de tweede editie plaats van “Laat De Holland maar borrelen!” Gratis entree, ontmoet oude kennissen en haal herinneringen op!
