Hieronder een gezipte map met alle bestanden voor na les 2 van Oud-Schrift.
Vergelijkbare berichten
De dikke boom omgewaaid
Hoe vluchtig het nieuws is, blijkt uit enkele artikelen over gebeurtenissen in de stad die vele Bergenaren onbekend zullen zijn. Er is nu een interessante mogelijkheid dergelijk nieuws uit de archieven op te diepen.
Bergse Erfgoedprijs
Voor de nieuwe Bergse Erfgoedprijs zijn maar liefst 8 projecten ingediend. Vier daarvan zijn genomineerd. Of in ‘moderne taal’: staan op een shortlist. Meer hierover in bijgaand artikel.
Een serie lezingen over zilver
Het jaar 2017 wordt wel heel bijzonder in Bergen op Zoom. Behalve een zilvertentoonstelling van de regio overstijgend belang met absoluut unieke topstukken, wordt ook een tweede serie hofzaallezingen georganiseerd rondom deze zilvertentoonstelling. De data en nadere info vindt u in dit artikel.
Hofzaallezingen 2025
De kaartverkoop voor de Hofzaallezingen is geopend. De cyclus is dit jaar op dinsdag 21 en 28 oktober en 4 november 2025.
Overlijden Jan van Mosselveld
De redactie ontving het bericht dat oud-archivaris Jan van Mosselveld onlangs op de leeftijd van 93 jaar overleed.
Bergs zilver: nieuwsbrief 11
Ofschoon er sedert de tentoonstelling op deze website geen nieuwsbrief over het zilver werd geplaatst, zit de stichting BoZilver bepaald niet stil. Om deze activiteiten meer onder uw aandacht te brengen treft u hierbij de (alweer ) 11e nieuwsbrief aan.
