Excursies Stichting Brabants Industrieel Erfgoed

Stichting Brabants Industrieel Erfgoed organiseert in het najaar diverse dagexcursies die wellicht interessant zijn voor onze leden. Voor meer informatie over de excursies klikt u op onderstaande links:

donderdag 26 september 2013 Energie-arrangement

woensdag 2 oktober 2013 Sigarenarrangement

woensdag 16 oktober 2013 Suikerarrangement

donderdag 24 oktober 2013 Leerlooiersarrangement

donderdag 7 november 2013 UVan Leer tot Schoenarrangement

let op: de excursies staan los van de Geschiedkundige Kring, aanmelden gaat via een email naar brabantsindustrieelerfgoed@gmail.com

Vergelijkbare berichten

  • Verslag mini excursie Halsteren

    Ruim zestig leden en introducés van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom brachten op zondag 4 oktober 2009 een bezoek aan de Sint-Martinuskerk en het voormalige raadhuis van Halsteren.

  • Waar Zeeland Brabant kust

    De Westbrabantse Waterlinie (k)rijgt een nieuwe parel aan het prachtige snoer

  • Collegetour in Noord Brabant

    Op zaterdag 10 oktober organiseert de Historische Vereniging Brabant een collegetour naar het oostelijke deel van de provincie.

  • Een bezoek aan de Grebbe – verslag

    De Grebbe was als rijksmonument ook toegankelijk op de zaterdag van het monumentenweekend op 14 september 2013. Voor een beperkt aantal mensen, kaarten afhalen bij VVV, die binnen vijf minuten was ‘uitverkocht’. Gelukkig was uw correspondent één van de gelukkigen. Heeft u ten minste een verslag, al is dat maar surrogaat vergeleken met een echt bezoek.

  • Vrijwilligersdag 2022

    Op 17 september 2022 bood de Geschiedkundige Kring haar vrijwilligers het traditionele jaarlijkse uitstapje aan. Nadat corona roet in het eten gooide, kon het nu (voorzichtig) weer. De ontvangst vond plaats in de Lambertuskerk te Wouw, waar men aan twee interessante excursies kon deelnemen