Oproep aan alle leden

Wilt u wijzigingen van uw adres, mailadres en telefoonnummer zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat.
Het bestuur wil alle leden vanzelfsprekend zo goed mogelijk kunnen bereiken. Dat reikt verder dan de voor de hand liggende wens van de penningmeester. We willen zeker stellen dat elke editie van de Waterschans bij u wordt bezorgd. Ook voor het regelmatige ledengeschenk moeten we u kunnen bereiken: het afhaalbericht moet immers ook in uw brievenbus terecht komen. En voor snelle communicatie wordt bij voorkeur gebruik gemaakt van uw e-mail adres.
U kunt de wijzigingen in uw adresgegevens middels een mailbericht aan ons doorgeven. Schriftelijk kan natuurlijk ook via: Secretariaat Geschiedkundige Kring, Postbus280, 4600 AN Bergen op Zoom.
Dank voor uw moeite.

Vergelijkbare berichten

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Resultaten lezersonderzoek

    In het voorjaar heeft het bestuur van de Geschiedkundige Kring samen met de redactie van De Waterschans een enquête onder de leden verspreid om inzicht te krijgen over de waardering voor De Waterschans en Website.

  • Oud voorzitter Ad van den Bulck overleden

    Op 28 oktober 2014 kwam het trieste bericht, dat onze oud-voorzitter, Ad van den Bulck, na een kort ziekbed is overleden. Wij verliezen in hem een gedreven mens met een warm hart voor de geschiedenis van Bergen op Zoom, waar hij veel van zijn energie in stak. Zijn stimulerende kracht zal ons nog lang bij blijven.

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

  • BoZilver, een nieuw project

    Tijdens de afgelopen ALV heeft Klaas Hielkema zijn plan voor een boek over Bergs zilver toegelicht. Het is weinig gekend maar in de stad zijn eeuwen lang zilversmeden actief geweest.
    Voor dit project zoekt hij vrijwilligers, met name om mee te helpen met het archiefonderzoek.

  • Algemene Ledenvergadering 16 april 2014

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 16 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *