Oproep aan alle leden

Wilt u wijzigingen van uw adres, mailadres en telefoonnummer zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat.
Het bestuur wil alle leden vanzelfsprekend zo goed mogelijk kunnen bereiken. Dat reikt verder dan de voor de hand liggende wens van de penningmeester. We willen zeker stellen dat elke editie van de Waterschans bij u wordt bezorgd. Ook voor het regelmatige ledengeschenk moeten we u kunnen bereiken: het afhaalbericht moet immers ook in uw brievenbus terecht komen. En voor snelle communicatie wordt bij voorkeur gebruik gemaakt van uw e-mail adres.
U kunt de wijzigingen in uw adresgegevens middels een mailbericht aan ons doorgeven. Schriftelijk kan natuurlijk ook via: Secretariaat Geschiedkundige Kring, Postbus280, 4600 AN Bergen op Zoom.
Dank voor uw moeite.

Vergelijkbare berichten

  • Herziene financiële stukken ALV 2023

    De financiële cijfers over 2023 zijn door de nieuwe penningmeester gecorrigeerd. Daarnaast is het verslag van de ALV 2023 ook in te zien.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Algemene Ledenvergadering 13 april 2016

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.

  • Uitnodiging: feestelijke opening jubileumjaar

    In 2018 bestaat de Geschiedkundige Kring 50 jaar. Een mooie gelegenheid voor een jaar vol feestelijke activiteiten. De aftrap van het feestjaar zal op zaterdag 13 januari in Het Zwijnshoofd plaats vinden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *