qr code werkt niet

Helaas! De bij het artikel vermelde code in de Waterschans 2025-3 op pag 27 werkt niet meer. Tenzij door de maker van de code een abonnement van €35 per maand wordt aangegaan…. Het is absoluut NIET de bedoeling dat u als lezer daarop ingaat.
Dat lossen we anders op: hierbij een link waarmee u het onderzoek van Meike van Herel eenvoudig kunt openen. En onze excuses voor deze hinderlijke omissie.

Haal het onderzoek op

Vergelijkbare berichten

  • Gertrude van Roode onderscheiden

    Tijdens de officiële sluiting van het jubileumjaar werd Gertrude van Roode benoemd als lid in de Orde van Oranje Nassau.

  • Wat doet die paal daar?

    Een vraag naar een granieten paal langs de kant van de weg levert zómaar een stukje geschiedenis op.

  • Lesbrief bevrijding 1944

    De werkgroep Jeugd heeft bij het boek ’80 jaar bevrijding Brabantse Wal’ een lesbrief samengesteld

  • Hofzaallezing #1 2023

    Dinsdag 25 april vond de eerste Hofzaallezing van 2023 plaats. Het verslag van de lezing door Joep Hoeks over de menselijke vaardigheid vuur te maken kunt u hier teruglezen

  • Hofzaallezing 2016-IV: Twee eeuwen scheepvaart in Bergen op Zoom

    Van brede beurt en beurtvaart onder zeil naar Inland barge terminal. Gerrit Groeneweg belicht een stukje uit de bergse scheepvaart, die uit het collectieve geheugen is weggezakt. Het blijkt een boeiende nijverheid die zich overigens voornamelijk buiten Bergen op Zoom bezig houdt.

  • Vrijwilligersdag 2019

    De (jaarlijkse) vrijwilligersdag voerde de hulpkrachten van de Kring als aansluiting op 75 jaar Bevrijding Brabantse Wal naar het Bevrijdingsmuseum Zeeland, dat geheel in het teken staat van de Slag om de Schelde