Stem op deze vrijwilligers

Erfgoedgroep Stichting Behoud Cultuurhistorisch Erfgoed Zuidwesthoek is Brabantse genomineerde voor de Erfgoedvrijwilligersprijs 2024

Aan de leden van de Geschiedkundige Kring.

Samen met ondermeer heemkundekring Het Zuidkwartier hebben we dit jaar het boek 80 jaar bevrijding Brabantse Wal uit kunnen brengen. Graag wil ik je wijzen op het vrijwilligersteam van de Erfgoedgroep Stichting Behoud Cultuurhistorisch Erfgoed Zuidwesthoek. Deze vrijwilligers zijn gelieerd aan de heemkundekring Het Zuidkwartier en ze zijn genomineerd voor de erfgoedvrijwilligersprijs 2024. We hopen dat ze deze prijs gaan winnen. Je steun kunnen ze daarom goed gebruiken! Als je de vrijwilligers ook wilt steunen dan bij deze de mogelijkheid om je stem uit te brengen. 

Gerard Franken, voorzitter. 

Nominatie

De Erfgoedgroep Stichting Behoud Cultuurhistorisch Erfgoed Zuidwesthoek is genomineerd voor de Erfgoedvrijwilligersprijs 2024. Op 13 december 2024 zal minister Eppo Bruins van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap deze Erfgoedvrijwilligersprijs 2024 uitreiken. Uit maar liefst 76 aanmeldingen zijn twaalf finalisten geselecteerd, eentje uit elke provincie. De geselecteerde vrijwilligersteams strijden om de felbegeerde prijs van 10.000 euro. Het publiek kan tot en met 30 november 2024 stemmen op hun favoriet.

klik hier: erfgoedvrijwilligersprijs.nl

Vergelijkbare berichten

  • Twee nieuwe bestuursleden in ALV

    Twee bestuursleden traden af omdat hun termijn er op zat, twee nieuwe traden aan. Plus een lezing over het Groot Arsenaal

  • 1747 | schilderij Jan Steen

    Een interessante (terug) kijktip, vanavond op NPO 2. Een schilderij met Bergse roots

  • De wielerbanen Raayberg en Rozenoord

    Ooit had Bergen op Zoom, of liever: Nieuw Borgvliet, een wielerbaan met landelijke bekendheid. Vele beroemdheden reden er. Er is nu een boekje over verschenen. Maar, waren er plannen voor méér?

  • Logendag

    De Bergse School voor Geschiedenis is een begrip in de stad; zij deelt deze eer met gelijksoortige initiatieven in andere steden. Jaarlijks komen deze scholen bijeen om ervaringen uit te wisselen en elkaar te verrijken. Dir verslag werd ingezonden door de voorzitter van de Bergse School, Jan Hopstaken.

  • In Memoriam – Jan Hopstaken (1947–2025)

    “Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat.” Treffender kan het niet. Jan Hopstaken heeft met zijn kennis, inzet en betrokkenheid een indrukwekkend spoor achtergelaten. Zijn grote passie, naast zijn gezin, was geschiedenis – en die heeft hij op onvergetelijke wijze gedeeld met velen. Passie voor geschiedenis…