Aankondiging Algemene Leden Vergadering

De Algemene Leden Vergadering van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom zal plaatvinden in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur.
Nadere informatie volgt in Waterschans 2015 – I en de website.
De stukken voor de ALV zullen ook op de website gepubliceerd worden.

Vergelijkbare berichten

  • Week van het oude schrift

    Van 21 tot en met 26 september 2026 staat tijdens de Week van het oude schrift het lezen en begrijpen van oude schriftvormen centraal. Een mooie aanleiding om ook eens dichter bij huis te kijken. Want wie oude archiefstukken over Bergen op Zoom en West-Brabant wil onderzoeken, ontdekt al snel dat het kunnen lezen van oud schrift onmisbaar is.

  • Ontdekking in het Markiezenhof

    Hoe nuttig een restauratie op zich al is, dit wordt bijna overtroffen door de vondst van een eeuwenoud boek.

  • Hofzaallezingen 2023

    Na 2 jaar noodgedwongen pauze door Covid-19 zal in 2023 weer een cyclus Hofzaallezingen plaatsvinden. Op vrijdag 7 april 2023 komen ze in de verkoop via het Markiezenhof.

  • Open Monumentendag/weekend 2017

    Het West-Brabants Archief vertoont tijden de Open Monumentendagen op zaterdag 9 september een film over gemeente Rucphen uit de 50er jaren in de prachtige gewelvenkelder. Uit het depot zijn verder diverse interessante stukken geëxposeerd. Een bezoek waard! Maar ook elders in de stad en de dorpen is veel te zien. Kijk maar eens op de website van de Kunsten in de Monumenten (een link vindt u in dit bericht)

  • Stadsexcursie RNR

    Pakweg zestig Kringleden bezochten op 1 april 2023 het vroegere kantoorgebouw van de gieterij Rogier-Nerincx-Richter; ze kwamen veel te weten wat het artikel in de Waterschans onmogelijk nog kon bevatten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *