Aankondiging Algemene Leden Vergadering

De Algemene Leden Vergadering van de Geschiedkundige Kring van Stad en Land van Bergen op Zoom zal plaatvinden in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur.
Nadere informatie volgt in Waterschans 2015 – I en de website.
De stukken voor de ALV zullen ook op de website gepubliceerd worden.

Vergelijkbare berichten

  • Index Waterschans en andere tijdschriften

    Tijdschrift De Waterschans kan ook via een index op de website worden doorzocht. Deze index kan ook worden gedownload, en is aanvullend op de bestaande zoekmogelijkheden.

  • Hete vuren: expositie in Gertrudiskerk

    In de Gertrudiskerk is een kleine foto-expositie opgesteld waarop te zien is wat er na de brand van 10 april 1972 van de kerk resteerde. Dit sluit aan op de lezing van Robert Guinee op 16 mei a.s.

  • qr code werkt niet

    In dit bericht vindt u een vervangende link voor de niet werkende qr code in Waterschans 2025-3

  • Een raadselachtig schot

    Vanuit de Moeregrebstraat is in de achtergevel van het pand Rijkebuurtstraat een kogel te zien die er volgens een zegsman al sedert mensenheugenis zit. DE vraag is: hoe is die kogel daar gekomen? Een uitdaging voor de lezer.

  • Nog een podcast

    Een Engels gesproken podcast over de bloedige strijd midden in de stad Bergen op Zoom op 8 maart 1814

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *