Algemene Ledenvergadering 2020

Vanwege de Corona pandemie zal de Algemene Ledenvergadering uiteraard geen doorgang vinden op woensdag 15 april 2020. De vergadering zal naar een latere datum verplaatst worden. Het bestuur zal hier t.z.t. een datum voor prikken.

De stukken voor de ALV zijn wel gereed en hier terug te lezen.

De stukken voor de ALV:

De agenda  voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 51e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2019 en begroting voor 2021.

Het verslag van de ALV d.d. 10 april 2019.

Vergelijkbare berichten

  • Oproep aan alle leden

    Wilt u wijzigingen van uw adres, mailadres en telefoonnummer zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat.

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.

  • Oproep nieuw bestuurslid

    Het bestuur wil graag in gesprek met belangstellenden voor de functie bestuurslid. Wij verzoeken kandidaten vóór maandag 21 januari 2013 te reageren bij de secretaris.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.