Algemene Ledenvergadering 2020

Vanwege de Corona pandemie zal de Algemene Ledenvergadering uiteraard geen doorgang vinden op woensdag 15 april 2020. De vergadering zal naar een latere datum verplaatst worden. Het bestuur zal hier t.z.t. een datum voor prikken.

De stukken voor de ALV zijn wel gereed en hier terug te lezen.

De stukken voor de ALV:

De agenda  voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 51e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2019 en begroting voor 2021.

Het verslag van de ALV d.d. 10 april 2019.

Vergelijkbare berichten

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Ledengeschenk Bergen in Brokken

    Aansluitend aan de feestelijke afsluiting van het jubileum op 24 november is het ledengeschenk vanaf 27 november af te halen bij het VVV.

  • Algemene ledenvergadering 2020

    Op woensdagavond 30 september 2020 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. De kerk heeft een capaciteit van max. 80 personen, hierdoor is het essentieel u vooraf aan te melden.

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.