Verslag van de ALV 2019

Op woensdag 10 april 2019 heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV is onder andere teruggekeken op het afgelopen jubileumjaar. Ten aanzien van de financiën is er een kleine correctie doorgevoerd. In het verslag kunt u dit teruglezen.

Daarnaast heeft u ongetwijfeld de nieuwsbrieven bijgevoegd bij De Waterschans gezien en/of gelezen. De andere vormgeving zal u niet ontgaan zijn. Zo zal er in het nieuwe bestuursjaar worden gekeken naar de vormgeving van de uitingen van de Kring. Wat overigens niet wil zeggen dat het daadwerkelijk gaat wijzigen.

Het verslag van de vergadering is nu hier terug te lezen.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Oproep aan alle leden

    Wilt u wijzigingen van uw adres, mailadres en telefoonnummer zo spoedig mogelijk doorgeven aan het secretariaat.

  • Agenda extra algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 27 oktober 2021 zal een extra ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk ten behoeve van het vaststellen van de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Vrijwilligersdag 2013 – verslag

    De jaarlijkse vrijwilligersdag brengt de mensen die zich op enigerlei wijze inzetten voor de Geschiedkundige Kring bijeen op een plek met een bijzondere historie: de boerderij Hildernisse. Genoemd naar het dorp van die naam dat eens iets lager voor de Brabantse Wal lag.

  • Onze beoogde nieuwe voorzitter!

    Onze voorzitter Joost de Graauw zal zich niet beschikbaar stellen voor een tweede termijn. Het bestuur heeft de heer Koert Damveld bereid gevonden zitting te nemen in het bestuur. Bij de Algemene Ledenvergadering op 13 april 2016 zal de heer Koert Damveld voordragen worden voor de functie van voorzitter.