Verslag van de ALV 2019

Op woensdag 10 april 2019 heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV is onder andere teruggekeken op het afgelopen jubileumjaar. Ten aanzien van de financiën is er een kleine correctie doorgevoerd. In het verslag kunt u dit teruglezen.

Daarnaast heeft u ongetwijfeld de nieuwsbrieven bijgevoegd bij De Waterschans gezien en/of gelezen. De andere vormgeving zal u niet ontgaan zijn. Zo zal er in het nieuwe bestuursjaar worden gekeken naar de vormgeving van de uitingen van de Kring. Wat overigens niet wil zeggen dat het daadwerkelijk gaat wijzigen.

Het verslag van de vergadering is nu hier terug te lezen.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Presentatie ledengeschenk 2016

    Het bestuur en de Werkgroep Boeken nodigen u van harte uit voor de presentatie van het ledengeschenk 2016 op 14 oktober in de Gertrudiskerk.

  • In memoriam Theo Jansen

    Uit persberichten vernamen wij het overlijdensbericht van de heer Theo Jansen (1933-2015).

  • Algemene ledenvergadering 2020

    Op woensdagavond 30 september 2020 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. De kerk heeft een capaciteit van max. 80 personen, hierdoor is het essentieel u vooraf aan te melden.

  • Resultaten lezersonderzoek

    In het voorjaar heeft het bestuur van de Geschiedkundige Kring samen met de redactie van De Waterschans een enquête onder de leden verspreid om inzicht te krijgen over de waardering voor De Waterschans en Website.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2015 kunt u hier inzien. In deze vergadering zal het beleidsplan voor 2015-2018 voorgesteld worden.