Verslag van de ALV 2019

Op woensdag 10 april 2019 heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV is onder andere teruggekeken op het afgelopen jubileumjaar. Ten aanzien van de financiën is er een kleine correctie doorgevoerd. In het verslag kunt u dit teruglezen.

Daarnaast heeft u ongetwijfeld de nieuwsbrieven bijgevoegd bij De Waterschans gezien en/of gelezen. De andere vormgeving zal u niet ontgaan zijn. Zo zal er in het nieuwe bestuursjaar worden gekeken naar de vormgeving van de uitingen van de Kring. Wat overigens niet wil zeggen dat het daadwerkelijk gaat wijzigen.

Het verslag van de vergadering is nu hier terug te lezen.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Herziene financiële stukken ALV 2023

    De financiële cijfers over 2023 zijn door de nieuwe penningmeester gecorrigeerd. Daarnaast is het verslag van de ALV 2023 ook in te zien.

  • Mutaties in bestuur en werkgroepen

    Tijdens de Algemene Leden Vergadering op 13 april hebben de aanwezige leden ingestemd met de benoeming van drie nieuwe leden en de herbenoeming van een lid.

  • Algemene Ledenvergadering 2020

    De Algemene Ledenvergadering zal geen doorgang vinden op 15 april 2020. De vergadering zal op een later moment plaats vinden. De stukken zijn wel gereed en terug te lezen op de website.

  • Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2018

    Woensdag 11 april vind de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering weer plaats in de Ontmoetingskerk. De agenda is vast in te zien op de site. De overige stukken volgen op korte termijn.

  • Geschiedenisquiz 2023

    De 18e quiz waar u uw kennis van de Bergse geschiedenis (en méér) met anderen kunt meten. Schrijf uw team nu in en ga met dit bericht in training voor de eeuwige roem!

  • Aankondiging Algemene Leden Vergadering

    De Algemene Leden Vergadering zal plaatsvinden op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom. Nadere informatie volgt.