Verslag van de ALV 2019

Op woensdag 10 april 2019 heeft de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden. Tijdens de ALV is onder andere teruggekeken op het afgelopen jubileumjaar. Ten aanzien van de financiën is er een kleine correctie doorgevoerd. In het verslag kunt u dit teruglezen.

Daarnaast heeft u ongetwijfeld de nieuwsbrieven bijgevoegd bij De Waterschans gezien en/of gelezen. De andere vormgeving zal u niet ontgaan zijn. Zo zal er in het nieuwe bestuursjaar worden gekeken naar de vormgeving van de uitingen van de Kring. Wat overigens niet wil zeggen dat het daadwerkelijk gaat wijzigen.

Het verslag van de vergadering is nu hier terug te lezen.

 

 

Vergelijkbare berichten

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • Herziene financiële stukken ALV 2023

    De financiële cijfers over 2023 zijn door de nieuwe penningmeester gecorrigeerd. Daarnaast is het verslag van de ALV 2023 ook in te zien.

  • Lezing: Polders in kaart

    Op 11 april 2018 was er na de Algemene ledenvergadering (ALV) een interessante lezing.
    Onderwerp was het pas verschenen boek ‘Polders in kaart’ van (erelid) Willem van Ham en Karel Leenders, dat een maand tevoren was gepresenteerd in kasteel Bouvigne.

  • Algemene Ledenvergadering – lezing na de pauze

    Het verhaal van de belegering en de Val van Antwerpen in de eerste maanden van de Grote Oorlog is de voorbije honderd jaar grotendeels vergeten. Op woensdag 16 april 2014 houdt Thomas G. Maes hierover een lezing.