Agenda algemene ledenvergadering 2024

Uitnodiging ALV 2024

Graag nodigen wij u uit voor de Algemene Ledenvergadering van de Geschiedkundige Kring op woensdag 17 april 2024 in Het Groot Arsenaal, Rijtuigweg 44 te Bergen op Zoom. De ALV zal aanvangen om 19.30 uur, inloop vanaf 19.00 uur. 

Agenda

Na de pauze verzorgt Willem de Weert een lezing over “Het Geopark Scheldedelta” en de status tot Unesco Geopark.

Evenals voorgaande jaren zijn de stukken op de website gepubliceerd, in de agenda zijn hyperlinks naar de betreffende stukken ingevoegd. Deze stukken zijn ook verkrijgbaar bij de secretaris, bij voorkeur via email: secretaris@geschiedkundigekringboz.nl

Bestuursverkiezing

Nadat Frans van den Berg heeft aangegeven zijn functie als penningmeester te willen neerleggen heeft het bestuur Wally Sep als waarnemend penningmeester aangesteld. Leon de Kok heeft de taken van Frans overgenomen en in nauwe samenwerking met Wally als aspirant penningmeester gefunctioneerd. Na een vacature in Waterschans 4 van 2023 zijn er geen tegenkandidaten gemeld. Volgens het opgestelde rooster van aftreden eindigt de bestuurstermijn van mevrouw Elvira Adriaansen en de heer Laurijs Weyts. Beiden zijn herkiesbaar.

Conform artikel 4 van het huishoudelijk reglement geschiedt de kandidaatstelling voor het bestuur door:
1. De algemene ledenvergadering door middel van een schriftelijke kandidaatstelling, (mede)ondertekend door minimaal 10 leden. De kandidaatstelling dient uiterlijk 14 dagen voor de ledenvergadering bij het secretariaat te zijn ontvangen.
2. Het bestuur.

De voorzitter: Gerard Franken

De secretaris: Janine de Kok

Vergelijkbare berichten

  • Algemene Ledenvergadering – lezing na de pauze

    Het verhaal van de belegering en de Val van Antwerpen in de eerste maanden van de Grote Oorlog is de voorbije honderd jaar grotendeels vergeten. Op woensdag 16 april 2014 houdt Thomas G. Maes hierover een lezing.

  • Quizzers: laatste kans!

    Laatste gelegenheid om uw team aan te melden. Er zijn nog enkele plekjes.

  • Een historische wandeling langs Halsteren

    Heemkundekring Halchterth brengt de historische omgeving van het dorp onder de aandacht. In de polder onderaan de Brabantse Wal is veel te ontdekken, terwijl het zicht op het dorp bovenop de Wal fenomenaal is. Grijp uw kans!

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.