Interview met bestuurslid Flores over Cultureel Erfgoed

Vlak voor de coronacrisis uitbrak is bestuurslid Flores benaderd door Marlies van Lier om namens de Geschiedkundige Kring een interview te geven over Cultureel Erfgoed. Vanwege corona werd dit uitgesteld, tot afgelopen week. Toen mocht ze in de zinderende hitte een interview bij de Waterschans geven. A dream come true! De hele uitzending is thans ook te zien op zuidwest TV.

Link naar de uitzending: POD!UM

Vergelijkbare berichten

  • Pompejus definitief ‘gelanceerd’

    Op 11 november 2016 werden in een bijeenkomst van alle betrokken partijen de officiële handtekeningen gezet om de bouw van de toren Pompejus te beginnen. De samenwerking werd openbaar gemaakt door de onthulling van het projectbord dat vanaf de A4 goed is te zien, en langs de Schansbaan staat.

  • 36 keer bladeren

    Bladerboekjes van het Markiezenhof vormen tezamen een snelcursus Bergse geschiedenis. Via een groot aantal invalshoeken bieden ze een snelle inkijk in de stadsgeschiedenis, de heren van het markiezaat, hun woningen met het Markiezenhof in het bijzonder en nog veel meer.

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Vacature bestuur

    Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuw bestuurslid in verband met het statutair aftreden van bestuurslid Jan van Tienen.

  • Gehuchten terug op de kaart

    Het eerste bord van de (binnen de gemeente) verdwenen gehuchten duidt aan waar Noordgeest te vinden was.