Interview met bestuurslid Flores over Cultureel Erfgoed

Vlak voor de coronacrisis uitbrak is bestuurslid Flores benaderd door Marlies van Lier om namens de Geschiedkundige Kring een interview te geven over Cultureel Erfgoed. Vanwege corona werd dit uitgesteld, tot afgelopen week. Toen mocht ze in de zinderende hitte een interview bij de Waterschans geven. A dream come true! De hele uitzending is thans ook te zien op zuidwest TV.

Link naar de uitzending: POD!UM

Vergelijkbare berichten

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • 1814: Gedenkstenen teruggeplaatst

    De gedenkstenen voor de op 8 maart 1814 omgekomen Engelse officiers zijn op 1 maart teruggeplaatst, en worden op 8 maart 2016 onthuld in bijzijn van nazaten van een van de omgekomen officiers.

  • Vertel…! Vertel !

    Het BHIC in Den Bosch is rijk aan een (groeiend) aantal verhalen uit het Bergse. Een niet meer weg te denken palet aan (oude) nieuwtjes liggen voor het oprapen.

  • De Geschiedkundige Kring draagt bij aan Pompejus

    De Geschiedkundige Kring ziet graag dat bezoekers straks vanaf Pompejus op historisch verantwoorde wijze rond kunnen kijken. Daarom is het idee ontstaan om op de toren borden te plaatsen met bij de zichtlijnen behorende uitleg, waarin vanzelfsprekend de historische benadering voorop staat.

  • Algemene Ledenvergadering 2013

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 23 april 2013 gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Binnenkijken bij Kees & Emmy Warmoeskerken

    Maandag 19 november kun je binnenkijken in een bijzonder huis in Bergen op Zoom. In en ver verleden heeft hier zelfs een beroemd zeevaarder gewoond. De huidige bewoner kan ook bogen op een ruime bekendheid. Uitzending gemist? Geeft niet, kijk gewoon hier alsnog.