Ontdekking in het Markiezenhof

OP een plek waar geen mens ooit komt, is tijdens de restauratie onder een vloertegel een oud boek ontdekt waarvan voorlopig wordt verondersteld dat het stamt van vóór 1600, toen door uitbreiding van het Markiezenhof  de plek waar het boek lag, kennelijk minder toegankelijk werd.
Over deze vondst mag u meer nieuws verwachten zodra de onderzoekers hier meer over bekend zullen maken.
Vooralsnog zijn(vandaag, 16 april 2018) alleen twee websiteberichten beschikbaar:
BNdeStem
In de buurt

Vergelijkbare berichten

  • Kasteel van Wouw in de prijzen

    Het kasteel van Wouw doet opnieuw van zich spreken met een onderscheidende prijs en voortgaand herstel

  • Een bijzondere dodenherdenking

    Duizend Canadese jongeren houden op 4 mei dodenherdenking op de oorlogsbegraafplaats in Bergen op Zoom

  • Nationale Archeologiedagen

    Op zaterdag 13 en zondag 14 oktober zijn de Nationale Archeologiedagen. Met een tentoonstelling over het boerenbedrijf door de jaren heen, openstelling van het depot en een workshop bodemgeheimen.

  • Herdenking watersnoodramp 1953

    Kranten attenderen op de komende herdenking van de Watersnoodramp; ook lokaal is hier veel aandacht voor, met focus op de gebeurtenissen in Halsteren en Lepelstraat

  • Excursie in het Markiezenhof

    Een excursie met een echte deskundige als monumentenarchitect Jan Weyts is altijd genieten. Wie meende het Markiezenhof wel gezien te hebben, moet eens met deze gids meelopen. Dan leer je pas kijken, of liever, het gebouw ‘lezen’.

  • Wijding tegeltableau Gertrudiskapel

    Aan de Scheldelaan is de gerestaureerde Gertrudiskapel officieel heropend middels een wijding van het vernieuwde Gertrudis tegeltableau

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *