Ontdekking in het Markiezenhof

OP een plek waar geen mens ooit komt, is tijdens de restauratie onder een vloertegel een oud boek ontdekt waarvan voorlopig wordt verondersteld dat het stamt van vóór 1600, toen door uitbreiding van het Markiezenhof  de plek waar het boek lag, kennelijk minder toegankelijk werd.
Over deze vondst mag u meer nieuws verwachten zodra de onderzoekers hier meer over bekend zullen maken.
Vooralsnog zijn(vandaag, 16 april 2018) alleen twee websiteberichten beschikbaar:
BNdeStem
In de buurt

Vergelijkbare berichten

  • Problemen bezorging Waterschans

    Helaas blijkt de bezorging van Waterschans 4 niet geheel vlekkeloos verloopt. Mocht u de Waterschans IV nog niet ontvangen hebben leest u in dit bericht hoe dit opgepakt kan worden.

  • Wat doet die paal daar?

    Een vraag naar een granieten paal langs de kant van de weg levert zómaar een stukje geschiedenis op.

  • Twee nieuwe bestuursleden in ALV

    Twee bestuursleden traden af omdat hun termijn er op zat, twee nieuwe traden aan. Plus een lezing over het Groot Arsenaal

  • Film over Vrederust nogmaals te zien

    Wegens doorslaand succes is er nogmaals een vertoning op 8 en 9 november in Cinema-actueel én nog eens op zondag 16 november om 14.00 uur

  • Wad ’n otskaai

    Dialectwoorden zijn voor de ‘autochtonen’ onmiddellijk herkenbaar…., of niet! De verbazing van een groep cursisten op de School voor geschiedenis over bovenstaande uitdrukking leidde tot een kleine speurtocht met een wat verrassend resultaat.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *