Ontdekking in het Markiezenhof

OP een plek waar geen mens ooit komt, is tijdens de restauratie onder een vloertegel een oud boek ontdekt waarvan voorlopig wordt verondersteld dat het stamt van vóór 1600, toen door uitbreiding van het Markiezenhof  de plek waar het boek lag, kennelijk minder toegankelijk werd.
Over deze vondst mag u meer nieuws verwachten zodra de onderzoekers hier meer over bekend zullen maken.
Vooralsnog zijn(vandaag, 16 april 2018) alleen twee websiteberichten beschikbaar:
BNdeStem
In de buurt

Vergelijkbare berichten

  • Kopie ontmoet kopie

    Sedert vrijdag 11 maart 2022 ‘ziet’ Menno van Coehoorn zijn complete meesterwerk, de vesting Bergen op Zoom. Dit heeft de vestingbouwkundige tijdens leven niet mogen beleven. Thans hangt zijn portret bij de maquette van de vesting en waterlinie.

  • Nieuwsbrief BoZilver #5: juli 2015

    Een extra bulletin van het project Bergen op Zilver. De aankoop van een in Bergen op Zoom of Breda vervaardigde uiterst zeldzame schuttersketting door het Rijksmuseum!

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

  • Anton van Duinkerkenwandeling

    Ofschoon Koningsdag niet doorgaat (te grote bevolkingsconcentraties) is bedacht om op die datum een thematische stadswandeling rondom Anton van Duinkerken te houden. Onder voorbehoud, natuurlijk.

  • Documentaire over de Canadese bevrijders

    De herdenkingsdocumentaire uit 1994 tgv 50 jaar bevrijding van Bergen op Zoom door het Canadese Lincoln and Welland regiment is thans op YouTube beschikbaar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *