Veiling prenten Ad van den Bulck

De Waterlinie door Frans van Schooten is een fraaie, en zeer geliefde afbeelding. Er is ook een niet- ingekleurde versie in de veiling

In de Waterschans 2017-3, de website van het Markiezenhof en BNdeStem kon eenieder al kennis nemen van de veiling die a.s. vrijdag 17 november 2017 plaatsvindt in de Hofzaal. U kunt daar ook nu al (een aantal van) de prenten bekijken. Ook staan deze prenten in een complete catalogus op internet. Dat leek de website redactie voldoende, en plaatste daarom niet nog eens een bericht. Nu blijkt echter dat de catalogus op internet maar lastig is te vinden. Voor uw gemak daarom alsnog deze link naar de catalogus. Let op: er zijn 4 pagina’s met prenten! Rechtsboven in het scherm klikt u op de keuzevakjes 1 tot 4.
In de catalogus vindt u een groot aantal afbeeldingen van de te veilen prenten, met een geschatte waarde. U hoeft overigens niet te wachten tot vrijdagavond, u kunt nu al vanuit huis bieden. Of dat verstandig is, is maar de vraag, omdat de biedingen bij deze internetveilingen meestal pas tegen het aflopen van de veiling serieus beginnen. Na elk bod blijft er dan een korte biedingsperiode open, waardoor de sluiting van de biedingen op een bepaald object nog wel een tijdje kan aanlopen. U kunt alleen bieden als u zich hebt aangemeld bij het veilinghuis, en bent ingelogd. Zie hiervoor de instructie voor online bieden.

Dat is nog eens een ander zicht op de Bospoort dan die van Krot&Co

Ook staat in de catalogus een aantal objecten, waarbij de aanduiding ‘veilingzaal’ staat. Verondersteld mag worden dat deze objecten dus in de Hofzaal per opbod zullen worden verkocht. Of er dan ook nog via internet mee kan worden geboden is vooralsnog niet duidelijk. Als u echt geinteresseerd bent in een bepaalde prent, neem dan het zekere voor het onzekere en ga vrijdagavond richting Markiezenhof. Laat u daar niet gek maken in de opwinding van het moment! Ik kan u verzekeren dat vele kopers achteraf pas ontdekken hoeveel men uiteindelijk voor een gekocht item moet afrekenen. Houdt u rekening met een opslag bovenop de biedingen. Zo komt er voor online bieden maar liefst 28% bovenop de bieding te staan, terwijl dat in de zaal ‘maar’ 25% is. Hou hier dus rekening mee! Maar vooral: veel succes bij uw biedingen!

Vergelijkbare berichten

  • Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet

    5 mei: Bevrijdingsdag! Voor hen die overleefden, en zij die werkten in het geheim, was de Duitse terugtocht eens te meer bevrijdend.
    Sommige stadgenoten niet meer terug uit de Duitse kampen. Op vijf plaatsen in Bergen op Zoom worden verhalen verteld over een aantal van deze mensen.
    Huiveringwekkend, maar uiterst leerzaam voor huidige generaties

  • Arleniusdag

    In Aarle-Rixtel wordt op 14 oktober een dag gewijd aan het leven en werk van Arlenius. Dit is geen activiteit van de Kring, maar graag brengen we deze interessante dag onder de aandacht van onze leden.

  • Open dag WestBrabantse Waterlinie

    Op 8 juni gooide een zware storm roet in het eten. Maar 20 oktober kunt u alsnog genieten van allerlei activiteiten. Ga naar het Ravelijn, fort de Roovere en fort Henricus. Waterschans is dan echter bezet met het openluchtspektakel Supersum. Lees hier het uitgebreide programma.

  • Aankondiging Algemene Leden Vergadering

    De Algemene Leden Vergadering zal plaatsvinden op woensdag 22 april 2015 om 19.30 uur in de Ontmoetingskerk te Bergen op Zoom. Nadere informatie volgt.

  • Presentatie ledengeschenk 2020: Jan IV van Bergen

    Een nieuwe studie over Jan IV van Glymes werd (helaas) slechts in kleine kring gepresenteerd. De verspreiding kent een heel wat grotere kring: het is het nieuwe ledengeschenk van de Geschiedkundige Kring.