Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 22 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

 

De stukken voor de ALV:

De agenda voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 46e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2014 en begrotingen voor 2015-2016.

Het beleidsplan voor 2015-2018.

Het verslag van de ALV d.d. 16 april 2014.

Vergelijkbare berichten

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • Algemene Ledenvergadering 16 april 2014

    De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 16 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

  • Lezing: Polders in kaart

    Op 11 april 2018 was er na de Algemene ledenvergadering (ALV) een interessante lezing.
    Onderwerp was het pas verschenen boek ‘Polders in kaart’ van (erelid) Willem van Ham en Karel Leenders, dat een maand tevoren was gepresenteerd in kasteel Bouvigne.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2021

    Op woensdagavond 13 oktober 2021 zal de wegens Covid-19 uitgestelde ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk.
    Dit bericht is aangevuld met de herziene statuten en huishoudelijk reglement.

  • Verslag van de ALV 2 april 2025

    Op 2 april 2025 heeft de ALV plaatsgevonden in het Groot Arsenaal. Het verslag van de ALV is nu terug te lezen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *