Algemene Ledenvergadering 22 april 2015

De Algemene ledenvergadering wordt op dinsdag 22 april gehouden in de Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 (ingang Thomas de Rouckstraat) te Bergen op Zoom.

 

De stukken voor de ALV:

De agenda voor de Algemene Ledenvergadering.

Het jaarverslag over het 46e verenigingsjaar.

De financiële Jaarstukken van 2014 en begrotingen voor 2015-2016.

Het beleidsplan voor 2015-2018.

Het verslag van de ALV d.d. 16 april 2014.

Vergelijkbare berichten

  • Gevolgen Corona / Covid 19 virus

    Update 25-3: Quiz/SvG/ALV. Het bestuur heeft in samenspraak met de diverse partners en werkgroepen besloten om in lijn met het RIVM advies de komende activiteiten op te schorten.

  • Algemene Ledenvergadering 13 april 2016

    De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.

  • Nieuwjaarswens

    Namens het bestuur wensen wij u allen Fijne Kerstdagen en een voorspoedig 2016!

  • Agenda algemene ledenvergadering 2022

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

  • Agenda algemene ledenvergadering 2023

    Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *