Voor de geïnteresseerden en al wie niet aanwezig kon zijn bij de Algemene Ledenvergadering 2015, gehouden op 22 april 2015, is het Verslag van de ALV 2016 thans in te zien. De bijbehorende stukken van de Algemene Ledenvergadering kunt u hier inzien.
Vergelijkbare berichten
Agenda algemene ledenvergadering 2022
Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
Welkom op de nieuwe website van de Geschiedkundige Kring!
De website zal onder meer worden benut om leden sneller over actuele zaken te informeren. De excursies en lezingen, informatie over de komende Waterschans en hetgeen waar werkgroepen mee bezig zijn krijgen een prominenter plaats op de website. Ook verslagen van deze activiteiten krijgen een zichtbaarder plaats op de site zodat u deze eenvoudig terug kunt lezen.
Vacatures bestuur
Het bestuur van de Geschiedkundige Kring is op zoek naar een nieuwe voorzitter en een tweetal nieuwe bestuursleden.
Agenda algemene ledenvergadering 2023
Op woensdagavond 13 april 2022 zal weer een reguliere ALV plaatsvinden in de Ontmoetingskerk. Zoals gewoonlijk met lezing na de pauze.
Bijdrage Geschiedkundige Kring aan de raadsvergadering Visie Buitengebied
Namens de Geschiedkundige Kring heeft Waterschans redactielid Willem de Weert ingesproken bij de beeldvormende raadsvergadering over de Visie Buitengebied.
Algemene Ledenvergadering 13 april 2016
De stukken voor de Algemene Ledenvergadering van 2016 kunt u hier inzien. In de Algemene Ledenvergadering zal alvast een tipje van de sluier opgelicht worden van de plannen voor het 50 jarig bestaan van de Geschiedkundige Kring.
